< Вернуться на главную страницу предприятия.

Діти 5-6 років

Діти 5-6 років

В “Smart Kids  ми створюємо природне середовище, в якому діти весело та без зусиль засвоюють англійську вимову, практикують різноманітні граматичні конструкції та нарощують словниковий запас. Все це відбувається в розважальній ігровій формі за допомогою музики, рухів та ігор.

Наші заняття спрямовані на всебічний розвиток дитини (логіка, пам’ять, асоціативне та абстрактне мислення, дрібна моторика, тактильні відчуття, різноманітний сенсорний досвід)

Разом з веселим оленятком Marty діти танцюють,співають, вчать нові слова.

Разом з кмітливим Поваром  готують піцу, відправляються на пікнік, смажать овочі на грилі. Все це доповнюється поробками з бумаги, пластиліну, малюнками та проектами, завданнями та розмальовками.

З Піратом малюки  подорожують до далеких країн , де зустрічають тварин, знайомляться з морськими жителями.Тут і поробки, і настільні ігри, і різноманітні вікторинами.

А кому ж з дітей не сподобається ловити рибу зі справжнього човника Reading Boat ?

Тут і пограти можна, і слова почитати, і певні завдання виконати.

Ще одна, не менш захоплива гра- Fly Swat .Полювання на надокучливих комах розпочато!В процесі гри діти й не помічають, як з легкістю вони вчаться поступово правильно вимовляти й читати нові для них слова та вирази.

Вік студента: 5-6 років

Рекомендована кількість занять на навчальний рік: 80 занять

Тривалість заняття: 45-60 хвилин, двічі на тиждень

Курс розмовної англійської для дітей  доповнений книжками, розвиваючими іграми, дивовижними історіями та яскравими мультфільмами, що сприяє високій мотивації та гарним результатам.

З 6 років діти знайомляться з літерами англійського алфавіту, вчаться читати найпростіші слова , знайомляться з першими книжечками на  англійській мові. Безумовно танцюють,співають, вчаться висловлювати свої думки в діалогах та монологах.

Хотите, мы вам перезвоним?

Укажите телефон и мы гарантированно перезвоним вам.